STRONA GŁÓWNA / O nas

Okolice Kalwarii Zebrzydowskiej to mekka branży obuwniczej już od kilku wieków. Początki istnienia firmy EDEK sięgają 1947 roku, kiedy Edward Madej rozpoczął ręczną produkcję butów męskich. Od jego imienia powstała nazwa firmy. Obecny właściciel Eugeniusz kontynuuje długoletnią tradycję rodzinną.

 

 

 

Firma EDEK pozyskała sobie szerokie grono odbiorców w kraju i za granicą. Nasze rynki zbytu to sklepy i hurtownie obuwia zlokalizowane na terenie całego kraju, a także odbiorcy z Czech, Słowacji, Kanady i Węgier.

W odpowiedzi na coraz bardziej wymagający rynek,od szeregu lat stosujemy nowoczesne materiały, najnowsze technologie, oraz zapewniamy bogatą ofertę wzorniczą.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment obuwia męskiego wizytowego całorocznego, wykonanego ze skór naturalnych w szerokiej gamie kolorów, dystrybuowanego pod marką "Edek" oraz nową linią obuwia wizytowego "Poderoso".

Wysokie wymagania jakościowe jakie stawiamy obuwiu produkowanemu przez naszą firmę sprawiają że cechuje je solidne wykonanie, najlepsze materiały, trwałość i estetyka. W trosce o komfort użytkowania stosujemy tylko podszewki licowe z firmy SKOTAN atestowane, nie zawierające takich związków toksycznych jak sól chromowa VI, PCP- pentachlorfenol, barwniki AZO, formaldehyd, aminy aromatyczne. Oferujemy obuwie skórzane z najlepszych skór za rozsądną cenę.


Mamy nadzieje że przedstawione na tej stronie informacje zachęcą Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą obuwia. Serdecznie zapraszamy na coroczne targi POLSHOES w maju i listopadzie w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. www.polshoes.com

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 maja 2016 r podczas Święta Rzemiosła w Krakowie szef firmy " EDEK" Eugeniusz Madej został wyróżniony w konkursie Małopolski Rzemieślnik Roku  2015